O nas

Firma Lax została założona  w 2012 roku początkowo zajmując się importem samochodów osobowych klasy premium. Dwa lata później zajęliśmy się również sprowadzaniem części do pojazdów takich jak Porsche, Ferrari, Mercedes Benz, Jaguar, Chevrolet, Cadillac.
 
Nie zamykając się na najbardziej wyszukane potrzeby naszych klientów odbyliśmy wiele dalekich podróży nawiązując sporo kontaktów, których celem było pozyskanie części do ”egzotyków”.
 
W roku 2018 firma zaczęła świadczyć usługi renowacji pojazdów zabytkowych mając już w portfolio prestiżowe projekty takie jak Mercedes w113, w121, w186, w143, w108, Jaguar e type,  wersje coupe jak i cabrio czy corvette c1.
 
Lax to bardzo doświadczona kadra specjalistów, którzy są w stanie sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów. Właściciel Paweł Woźniczka równocześnie zdobywał doświadczenie przy renowacji zabytkowych pojazdów od 2009 roku tworząc piękne projekty u boku śp. Bogdana Strzeleckiego prekursora polskiej sceny renowacyjnej.
 
Lax to pasja do motoryzacji fachowa załoga niezmienna od lat, doświadczenie oraz indywidualne i elastyczne podejście do każdego projektu. Jestesmy dumni że klienci darzą nas zaufaniem powierzajac nam swoje ukochane klasyki.
 
Zapraszamy

ul. Usługowa 10
42-504 Będzin
POLSKA

+48 502-049-044

lax.oldtimer@gmail.com

Organizujemy transport naszych klientów do firmy z lotnisk Katowice Pyrzowice i Kraków Balice

DORADZAMY PRZY ZAKUPIE KLASYKA. Pomagamy przy zakupie i sprowadzeniu pojazdów dla naszych klientów.

2022. Lax Paweł Woźniczka. Wszelkie prawa zastrzeżone